Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego - Wrocław

1167
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.11.22
ważne do: 2021.08.24
wyświetleń: 12

Szczegóły oferty:

Awaria kosiarki, a tu środek sezonu? Poszukujesz dobrej pilarki spalinowej, a Twoja dawno nie była używana? Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden we Wrocławiu.

Podaż firmy skierowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do przedsiębiorstw, jacy troszczą się o swój ogród i chcą zapewnić sobie komfortową pracę. Zajmiemy się naprawą maszyn i sprzętów ogrodniczych wielu marek zapewniając o stuprocentowe bezpieczeństwo na korzyść doświadczenia, które urzeczywistniamy non-stop od roku 1991.

Specjalnością naszej siedziby są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także kosiarek z siedziskiem. Serwis ATI Garden oferuje również procedurę przeglądu urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, m.in. takich silników, jak: Honda czy GGP. Salon sprzętu ogrodniczego zapewnia rywalizujące ceny oraz satysfakcję z usług i/lub produktów. Nasza oferta opiera się też na dystrybucji stacjonarnej oraz online. W sklepie można znaleźć kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, oraz inne sprzęty niezbędne przy pracy w ogrodzie. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w dobrej cenie zaopatrzyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy od doby do kilku dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na firmową witrynę www ATI Garden lub zadzwoń bezpośrednio do nas!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław
Reklama