Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego - Wrocław

1206
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.12.30
ważne do: 2021.09.14
wyświetleń: 14

Szczegóły oferty:

Nie działa kosiarka, a tu czas rozpoczęcia sezonu? Szukasz profesjonalnej pilarki spalinowej? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden we Wrocławiu.

Podaż firmy skierowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do przedsiębiorstw, jacy dbają o ogród i chcą zapewnić sobie komfortową pracę. Zajmiemy się naprawą maszyn i sprzętów ogrodniczych od producentów wielu marek gwarantując 100% bezpieczeństwo na podstawie wieloletniego doświadczenia, które pozyskujemy nieprzerwanie od 1991 roku.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także automatycznych kosiarek z możliwością siedzenia. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, m.in. takich silników, jak: Honda, Briggs & Stratton czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia niskie ceny oraz satysfakcję. Dodatkowo nasza oferta opiera się na dystrybucji stacjonarnie i przez internet. W naszym sklepie można znaleźć kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty niezbędne w pracy ogrodowej. Dla zainteresowanych uruchomiliśmy dodatkowo wypożyczalnię, by w okazyjnej cenie zaopatrzyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Wstąp na firmową witrynę www ATI Garden lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław
Reklama