Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Gawag – sprawdzone wagi do Twojego przedsiębiorstwa

1297
Cena: 999,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Wagi i Systemy Ważące "GAWAG" Gac Sp.J.
Powiat: m. Poznań
Miasto: Jankowice Wielkie
E-mail: zapytanie@gawag.com.pl
Telefon: 601522387
Strona www: http://gawag.pl
   
dodano: 2018.03.19
ważne do: 2019.04.18
wyświetleń: 88

Szczegóły oferty:

Gawag zajmuje się produkcją, sprzedażą, montażem, serwisem oraz dostawą solidnie wykonanych wag platformowych, samochodowych, zbiornikowych, kolejowych i innych.
Wagi Gawag wyposażone są w sprawdzone oprogramowanie do obsługi wag elektronicznych oraz systemów ważących. W zakres naszej działalności wchodzi również wypożyczenie wzorców masy o nominałach 1000, 500 i 25 kg.

Wagi Gawag oraz elementy tworzone są z najwyższą dbałością o szczegóły, dlatego spełniają wszystkie wymagania stawiane przez naszych klientów. Gwarantujemy pełną obsługę klienta zajmujemy się także montażem i serwisem naszych wag i systemów wagowych.

Gawag jest Autoryzowanym Partnerem Mettler-Toledo, która specjalizuje się w profesjonalnej i wymagającej elektronice wagowej stosowanej przy budowie wag samochodowych, zbiornikowych, kolejowych oraz pozostałych systemów ważących.
Wagi Gawag wyposażone są w sprawdzone zabezpieczenie przetworników przed zakłóceniami fal radiowych, korozją, wodą, gryzoniami oraz wyładowaniami atmosferycznymi.

Wykonujemy także systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx. Na indywidualne życzenie klienta instalujemy także systemy pozycjonowania i kontroli.
Reklama