Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalna pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

1334
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Powiat: poznański
Miasto: Poznań
E-mail: holowanie@i-poznan.pl
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.04.12
ważne do: 2019.05.12
wyświetleń: 82

Szczegóły oferty:

Nasza firma świadczy usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego klienta.
Możemy zająć się określonym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią oczekiwania każdego kierowcy.

Od wielu lat specjalizujemy się w holowaniu samochodów różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres udostępnianych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od aktualnych oczekiwań naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na względzie poszczególne usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby kierujące większymi firmami, ponieważ możemy dopasować usługę do oczekiwań klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Reklama