Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Tania pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

1594
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Powiat: poznański
Miasto: Poznań
E-mail: holowanie@i-poznan.pl
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.11.08
ważne do: 2019.12.08
wyświetleń: 276

Szczegóły oferty:

Nasza firma jest dostępna przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego kierowcy.
Możemy zająć się konkretnym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić odpowiedniej klasy auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności zajmujemy się holowaniem samochodów różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres proponowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od określonych potrzeb naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę określone usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych firm, ponieważ potrafimy dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Reklama