Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Robex - laweta - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

1621
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Robex
Powiat: ciechanowski
Miasto: Ojrzeń
E-mail: firma@robex-pomocdrogowa.pl
Telefon: 504950615
Strona www: http://robex-pomocdrogowa.pl
   
dodano: 2018.11.23
ważne do: 2019.12.23
wyświetleń: 217

Szczegóły oferty:

Masz utrudnienie z wydajnością swojego auta? Wziąłeś uczestnictwo w wypadku czy innej niespodziewanej kolizji drogowej w województwie mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex stworzona przez Roberta Staworko rozpocznie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w wydajnej asyście drogowej samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, a także jednośladach i busów z niezawodnym sprzętem i jak najkrótszym czasem wyczekiwania na terenach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Poza tym serwis pomocy drogowej rozporządza w swojej propozycji przewóz ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych towarów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę świadczone są na terenie całego kraju!

Najważniejsze cechy firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współdziałanie z wieloma spółkami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada konkurencyjne ceny!.

W celu zapoznania się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj witrynę internetową robex-pomocdrogowa.pl lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)
Reklama