Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Elektryk Zakroczym

1653
Cena: 199,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Volt-Tech
Powiat: warszawski zachodni
Miasto: Warszawa
E-mail: karolwoltowy@o2.pl
Telefon: 534804111
Strona www: http://volttech.pl/
   
dodano: 2019.02.20
ważne do: 2020.03.22
wyświetleń: 143

Szczegóły oferty:

Polska firma istnieje od 2007 roku. Specjalizujemy się w prowadzeniu instalacji elektrycznych i kompleksowych usługach elektrycznych.
Świadczymy usługi dla kobiet prywatnych, firm i firmie. Idziemy na terenie powiatów Nowodworskiego, Warszawsko-Zachodniego, Legionowskiego oraz Warszawy. Posiadamy minikoparkę oraz podnośnik koszowy, co zapewnia szybsze realizowanie zleceń . Jesteśmy dynamicznie utrzymującą się firmą, nastawioną na profesjonalną i bliską obsługę klientów. Już ponad 12-letnie doświadczenie w sfery energetycznej oraz wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia terminowe wykonywanie działań na niezwykle wysokim poziomie.
Oferujemy: Elektryk, Usługi Minikoparką, wynajem podnośnika koszowego - zapytaj o dostępność naszych usług.
Idziemy na placu województwa mazowieckiego w takich rejonach jak: Nowy Dom Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Czosnów, Leszno, Sochaczew czy Zakroczym. Zapraszamy do związku z bliską firmą - Profesjonalny Elektryk i Instalacje Elektryczne. Zachęcamy do zastosowania z swoich usług.
Dajemy gwarancji na stworzone usługi elektryczne i zastosowane materiały.

Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Volt-Tech: http://www.volttech.pl - Instalacje elektryczne Nowy Dwór Mazowiecki
Reklama