Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalne środki czystości, chemia profesjonalna

166
Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: śląskie
Firma: Chemlux Łukasz Hućko
Powiat: m. Sosnowiec
Miasto: Sosnowiec
Kod pocztowy: 43-302
Ulica: Targowa 11
E-mail: biuro@chemlux.pl
Telefon: 505-123-392
Strona www: https://chemlux.pl
   
dodano: 2016.01.20
ważne do: 2019.07.11
wyświetleń: 164

Szczegóły oferty:

Chemluxzajmuje się sprzedażą i dystrybucjąprofesjonalnych środków czystościoraz chemii profesjonalnej. Nasza oferta również skierowana jest do klientów indywidualnych w postaciśrodków czystości, środków czyszczących do codziennego użytku. Tworzymy energiczny zespół młodych ludzi, którzy chcą zaproponować Państwu rzetelną oraz profesjonalną współpracę.
Oferujemy Państwu profesjonalne środki czyszczące isprzęt do czyszczenia,mycia i dezynfekcji, a także asortyment urządzeń pozwalających na proste, szybkie i skuteczne utrzymywanie czystości przy równoczesnym minimalizowaniu kosztów. Zaopatrujemy m.in.: hotele, restauracje, kawiarnie, szpitale, przedszkola, szkoły, biura, supermarkety, zakłady produkcyjne itp. Nasze profesjonalne i najwyższej jakościśrodki czystościpozwalają na utrzymanie czystości zarówno w dużych i małych zakładach, ośrodkach użyteczności publicznej, obiektach usługowych oraz prywatnych gospodarstwach domowych.

Produkty, które posiadamy w naszej ofercie, kupujemy bezpośrednio od sprawdzonych producentów lub importerów, co pozwala na przygotowanie konkurencyjnych cen. Nasza wieloletnia współpraca tylko z najlepszymi dostawcami pozwoliła na wyodrębnienie kluczowych partnerów, czego gwarancją jest niezmienna i wysoka jakość oferowanych produktów.
Łącząc nasze wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę zdobytą na specjalistycznych szkoleniach możemy zaoferować Państwu wsparcie techniczne oraz profesjonalne doradztwo, które pomogą rozwiązać problemy związane z utrzymaniem czystości i higieny na wysokim poziomie. Wskażemy Państwu jak i czym pracować, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Mamy nadzieję, że nasza oferta Państwa zainteresuje i w przyszłości zaowocuje długofalową oraz satysfakcjonują współpracą.
Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego https://chemlux.pl oraz składania zapytań ofertowych drogą elektroniczną.
Reklama