Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Oleje do Drewna

1738
Cena: 120,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: OlejeKleje
Powiat: warszawski zachodni
Miasto: Warszawa
E-mail: tomaszolejny@o2.pl
Telefon: 692086727
Strona www: http://olejekleje.pl/
   
dodano: 2019.05.24
ważne do: 2020.06.23
wyświetleń: 83

Szczegóły oferty:

Podział olejów do drewna możliwy jest na budowie różnych parametrów. Podstawowym jest obecność barwnika – gdy nie chcesz zmieniać koloru, to postanów się na bezbarwny olej do drewna. Jeśli natomiast zależy ci na przykład na przyciemnieniu i uwydatnieniu słojów, lub całej zmianie barwy, to o wybrać taki, jaki zawiera dodatek substancji barwiących. Olej do tarasów marki OSMO oprócz bezbarwnej opcji, tworzy w domowej palecie do wyboru cztery naturalne odcienie, które dobrze imitują różnego typie egzotyczne drewno. Preparat ten głęboko bada i odżywia drewno oraz chroni przed deszczem oraz wilgocią.
Klejenie drewna to miły, a przy tym daleko bardziej przyjemny sposób łączenia ze sobą drewnianych elementów, niż chociażby użycie gwoździ czy wkrętów. Żeby powstałe meble, schody i podłogi wyglądały efektownie, a przy tym odznaczały się trwałością, należy wybrać do nich dobry klej. Jaki klej do drewna najlepiej dobrać? Świetnie konsultuje się marka Kleiberit, ponieważ robią kleje do drewna najwyższej jakości. Wybór odpowiedniego kleju do drewna to środek do sukcesu. A przed rozpoczęciem działalności, należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu powierzchni, jaka będzie klejona. Bardzo istotne jest wyczyszczenie powierzchni z wszystkich zabrudzeń tuż przed podjęciem działalności. Drewno oczyszczone dzień wcześniej, należy oczyścić ponownie, bo w teraźniejszym okresie, mogła się na nim wytworzyć warstwa żywicy.

Zachęcamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: OlejeKlejePL: http://www.olejekleje.pl - OlejeKleje - Kleje do Drewna
Reklama