Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Pranie tapicerki i dywanów | Kielce

2887
Cena: 67,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: świętokrzyskie
Firma: Mowel
Powiat: m. Kielce
Miasto: Kielce
Kod pocztowy: 25-369
Ulica: Stefana Żeromskiego 4
Telefon: 600 780 740
Strona www: https://mowel.pl/
   
dodano: 2022.06.21
ważne do: 2022.12.20
wyświetleń: 10

Szczegóły oferty:

Samodzielne pranie tapicerki i wykładzin jest bardzo czasochłonnym zadaniem. Jeżeli masz w domu lub biurze kilka kanap, sof, narożników i wykładzin ręczne pranie ich wszystkich może zająć nawet kilka dni. Pomimo Twojego trudu, może okazać się, że cały proces prania nie był dostatecznie skuteczny. Z tego powodu znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych usług.

Jesteśmy doświadczoną firmą piorącą i oferujemy pranie tapicerki meblowej i wykładzin dywanowych realizowane metodą ekstrakcyjną. Cały proces czyszczenia składa się z kilku etapów, każdy z nich realizowany jest w sposób zgodny z bardzo rygorystycznymi procedurami.

Nasi pracownicy są specjalistami w tej dziedzinie, mają oni bardzo szeroką wiedzę z zakresu materiałów oraz środków chemicznych. Dzięki temu są w stanie przeprowadzić cały proces prania metodą ekstrakcyjną skutecznie oraz co równie istotne, w sposób bezpieczny dla materiału. Zależy nam na Twoim komforcie, dlatego czyszczenie wykładzin i tapicerek nie nastręcza problemów domownikom lub pracownikom.

Oferujemy bardzo elastyczne terminy realizacji zlecenia. Możesz zdecydować się na wykonanie prania w godzinach popołudniowych, a nawet w weekend. Często wolny termin mamy już na następny dzień, w niektórych przypadkach będziesz musiał poczekać wyłącznie kilka dni. Tym, co wyróżnia naszą usługę, jest świetny stosunek ceny do jakości. Przywróć czystość w swoim domu lub biurze oraz pozbądź się niechcianych drobnoustrojów.
Reklama