Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalne środki czystości, Diversey, Tenzi, TTS, Buzil, Katrina

553
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: łódzkie
Firma: Proclean S.J.
Powiat: m. Łódź
E-mail: infoproclean@proclean.pl
Telefon: 609667790
   
dodano: 2016.07.14
ważne do: 2019.08.18
wyświetleń: 66

Szczegóły oferty:

Firma Proclean jest partnerem strategicznym firmy Sealedair - Diversey Polska, która jest światowym liderem w branży pielęgnacji podłóg.

Posiadamy szeroki asortyment uzupełniających się wzajemnie produktów, narzędzi i maszyn wspieranych przez świetnie wyszkolony serwis, które zapewnią Państwu osiągnięcie oczekiwanego wyglądu Państwa podłóg.

Od produktów chemicznych po systemy dozujące, nasze programy utrzymania czystości są zaprojektowane tak, aby sprzątanie było proste i bezpieczne. Nasze wyjątkowe systemy dozowania, ułatwiają pracę oraz optymalizują zużycia preparatów.

Współpracując z firmą Proclean, otrzymacie Państwo dużo więcej niż tylko produkty do mycia i i czyszczenia. Dostarczymy instrukcje stosowania produktów i plany higieny. Nasza oferta zawiera środki chemiczne, materiały eksploatacyjne do dozowników, sprzęt ręczny oraz maszyny czyszczące.

Nasza oferta:

Higiena pomieszczeń - szeroka gama preparatów chemicznych pozwoli rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy związane z utrzymaniem czystości i higieny w pomieszczeniach. Zastosowanie unikalnych rozwiązań pomogą zaoszczędzić czas, zasoby i pieniądze, zapewniając jednocześnie dużą efektywność mytych powierzchni.

Odświeżacze - nasze odświeżacze zawierają innowacyjną technologię neutralizacji zapachów O.N.T. pozwalającą zneutralizować najbardziej uciążliwe zapachy.

Higiena kuchenna - bardzo szeroki i skuteczny asortyment produktów uzupełnianych o systemy dozowania i akcesoria do czyszczenia i dezynfekcji wszystkich kuchennych powierzchni.

Higiena pokoi - gwarantujemy kompleksowe rozwiązania w utrzymaniu czystości w pokojach hotelowych poprzez zastosowanie linii Room Care ułatwiającą czyszczenie całego pokoju.

Marki konsumenckie - preparaty chemiczne: Cif, Domestos, Omo, Coccolino to kompletna oferta środków do czyszczenia różnych powierzchni i pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne preparaty do codziennego, jak i okresowego stosoewania, a także preparaty specjalistyczne.

Akcesoria ręczne - sprzęt ręczny przeznaczony do utrzymania czystości w budynkach, w tym wózki jedno oraz dwukomorowe, stelaże do mopów do mycia na mokro oraz zamiatania na sucho a także sprzęt do mycia okien.

Ścierki - posiadamy w ofercie ścierki z mikrowłókien przeznaczone do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni.

Maszyny czyszczące - dostarczamy profesjonalne maszyny TASKI do czyszczenia podłóg w tym: odkurzacze do pracy na sucho oraz mokro, maszyny do prania dywanów, maszyny jednotarczowe, automaty czyszcząco zbierające.

Pralnie - poprzez zastosowanie produktów firmy Clax posiadamy kompleksowe rozwiązania dla pralni. Wszystkie produkty oparte o ulepszone formuły zostały stworzone w celu usprawnienia i ulepszenia procesu prania oraz pozwalają kontrolować wydatki ponoszone na pranie.

Nasze marki:
* Diversey
* TTS
* katrina
* Buzil
* Tenzi

Odwiedź naszą stronę -http://www.proclean.pl

Pobierz nasz katalog - http://www.proclean.pl/katalog.pdf

Polub nas na facebooku - https://www.facebook.com/procleanSJ
Reklama