Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalne środki czystości PRAMOL CHEMIE

585
Cena: 200,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: Clean-Med
Powiat: cały kraj
Ulica: Ćwiklińskiej 18
E-mail: sklep@clean-med.pl
Telefon: 537507540
Strona www: cleanmed.com.pl
   
dodano: 2016.08.17
ważne do: 2019.09.21
wyświetleń: 1

Szczegóły oferty:

Zapraszamy
http://www.cleanmed.com.pl
DIR-TEX op. 10 litrów
Utrzymanie podłóg :Mycie
Rodzaj powierzchni: PCV, Kamień naturalny, Beton, Marmur,
Podłogi ceramiczne, Gres, Metal i armatura
Opis
Wysoce skuteczny zasadowy preparat czyszczący do usuwania trudnych zabrudzeń. Szybko i skutecznie usuwa tłuszcze, oleje, osady, stare zabrudzenia i pozostałości po długotrwałym używaniu środków pielęgnacyjnych. Preparat szczególnie zalecany doczyszczenia hal produkcyjnych i warsztatów. Usuwa ślady kół wózków widłowych. Do mycia ręcznego i maszynowego.

Sposób użycia: roztwór 1-50%
pH koncentratu: 13-14
Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l
Wskazania szczegółowe:
Do bardzo silnych zanieczyszczeń stosować proporcje od 1 : 1 do 1 : 10 z wodą, natomiast przy lżejszych zabrudzeniach stosować 1 : 100. Do maszyny wysokociśnieniowj wlać od 50 ml na 10 litrów wody (0,5 % - 1% roztwór). Ściany spłukiwać od dołu do góry aby uniknąć spływania strug.

Uwagi:
Nie stosować do aluminium.

Środki Bezpieczeństwa:

Posiada właściwości drażniące skórę i oczy. W czasie pracy z produktem należy stosować rękawice i okulary ochronne. W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Przechowywać w temperaturze powyżej 5 st.C.

Składniki:
Zgodnie z zaleceniami UE: mniej niż 5% niejonowych związków powierzchniowo czynnych, fosfaty. Dalsze składniki: rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, alkalia, substancje zapachowe, substancje barwiące.
INFORMACJA:
Produkt do użytku profesjonalnego, za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.
Reklama