Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Koncentrat Płyn do Prania Dywanów TAPI - WASH

737
Cena: 20,50 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: pomorskie
Firma: clean-med
Powiat: m. Gdańsk
E-mail: sklep@clean-med.pl
Telefon: 537507540
Strona www: cleanmed.com.pl
   
dodano: 2017.03.23
ważne do: 2019.09.21
wyświetleń: 1

Szczegóły oferty:

http://www.cleanmed.com.pl
zaprasza do zakupu Koncentratu Płynu do Prania Dywanów

PRAMOL TAPI - WASH
to rewelacyjny i bardzo wydajny środek do prania dywanów, wykładzin dywanowych i mebli tapicerowanych metodą ekstrakcyjną
TAPI - WASH to nisko pieniący preparat do prania metodą ekstrakcyjną. Szczególnie polecany do tapicerek i wykładzin dywanowych naturalnych i syntetycznych. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia pozostawiając świeży przyjemny zapach. Rozpuszcza bez problemu tłuszcz i brud.
Przed przystąpieniem do pracy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność na odbarwienia. Nierozcieńczony doskonale nadaje się do usuwania plam.
Sposób użycia:
Stosować 200 - 300 ml na 10 l wody (roztwór 2 - 3%). Do lekkich zabrudzeń. Mocne zabrudzenia spryskać roztworem 10 - 20% (1 - 2 litry na 10 l wody). Przed praniem, Dywan lub tapicerkę należy gruntownie odkurzyć. Usunąć plamy. Wstępnie rozprowadzić roztwór za pomocą maszyny do prania ekstrakcyjnego lub spryskiwaczem ręcznym. Następnie zastosować metodę natryskowo - ekstrakcyjną. powierzchnie mokrą można przeczyścić szczotką.
ph koncentratu: 8,6
Środki bezpieczeństwa:
W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z pomocą lekarską. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.
Okres ważności:
minimum 2 lata
Informacja:
ZE WZGLĘDU NA CHARAKTER PREPARATU NIE PODLEGA ZWROTOWI
Produkt do użytku profesjonalnego. Za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.
Reklama