Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Fachowe usługi elektryczne na terenie Głogowa i jej okolicach

900
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol
Powiat: głogowski
Miasto: Głogów
E-mail: poczta@elektryk.glogow.pl
Telefon: 793010354
Strona www: http://elektryk.glogow.pl
   
dodano: 2017.06.27
ważne do: 2021.08.29
wyświetleń: 13

Szczegóły oferty:

Firma pod mianem Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol oferuje kompleksowe usługi w zakresie napraw usterek i renowacji elektryki jak również pomiarów elektrycznych. Tak więc jeśli zdarzyła Ci się awaria elektryczna, skontaktuj się z nami. Poradzimy sobie z każdą awarią! Instalacje elektryczne, alarmowe, antenowe oraz domofonowe to tylko niektóre spośród tych, które montujemy. Wykonujemy pomiary elektryczne oraz oświetlenia wewnętrzne, oraz zewnętrzne, ale to tylko niektóre z proponowanych przez nas usług. Stale się rozwijamy. W naszej ofercie znajdziesz również niedawno wprowadzoną usługę inteligentne domy.

Platforma inteligentnego domu ma za zadanie zintegrować ze sobą różne domowe systemy (ogrzewanie, oświetlenie, rolety itp.), które funkcjonują często niezależnie. Jest to instalacja pozwalająca podnieść nam komfort mieszkania podczas obecności w domu a także pozwoli zaoszczędzić nam rachunków.

W naszej firmie zatrudniamy jedynie doświadczonych i rzetelnych elektryków. Każdego dnia udoskonalają oni swoje umiejętności, aby spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Nasze główne biuro znajduje się w niewielkim mieście Konotop ale swoje usługi świadczymy również w Głogowie. Jeżeli potrzebujesz pomocy elektryka - skontaktuj się z nami!


Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol
Telefon: 793 010 354
WWW: elektryk.glogow.pl
Reklama