Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ozonatory domowe – sklep Warszawa

985
Cena: 349,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Sklep Naturalnie Zdrowi
Powiat: warszawski zachodni
Miasto: Warszawa
E-mail: naturalniezdrowi@o2.pl
Telefon: 228477587
Strona www: http://naturalniezdrowi.warszawa.pl/p/15/154/generator-ozonu-ozonator-o-wysokiej-wydajnosci-1szt-urzadzenia-produkty.html
   
dodano: 2017.08.04
ważne do: 2019.10.27
wyświetleń: 201

Szczegóły oferty:

Oferujemy ozonatory domowe o różnej wydajności i przeznaczeniu.

Ozonatory domowe mają w naszej ofercie poprzez silne utlenianie działają bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo, służą m.in.

do usuwania przykrych zapachów, zapachów pleśni, grzybów, dymu papierosowego z pomieszczeń

do oczyszczania pożywienia (warzyw, owoców, mięsa) z niebezpiecznych toksyn, chemii, anabolików, antybiotyków, pestycydów, fungicydów etc.

do oczyszczania wody


(więcej, jeżeli jest miejsce)


Nasz sklep specjalizuje się dostarczaniu preparatów naturalnych, suplementów, kosmetyków i sprzętu, które to produkty są pomocne w ochronie zdrowia każdego dnia. Na szczególną uwagę zasługują ozonatory, czyli urządzenia do ozonowania. Ozonatory domowe (generatory ozonu) które mamy w ofercie spełniają wiele pożytecznych funkcji, pomagając w oczyszczaniu pomieszczeń mieszkalnych, piwnic z przykrych zapachów, np. zapachu pleśni, grzybów, dymu papierosowego.

Ozonowanie stanowi idealną oraz ekologiczną metodę, dzięki której można nie tylko odkazić wnętrze domu, ale również mieszkanie, w jakim przebywa się na co dzień, czy samochód. Za sprawą wykorzystania ozonatora można wyeliminować wszelkie nieprzyjemne zapachy w swoim otoczeniu. Dzięki ozonatorom możemy pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z lodówek, siedzeń, kanap, możemy ozonować wodę, w której się kąpiemy, możemy ozonować jedzenie – kurczaki, mięso, warzywa, które pełne są trujących pestycydów, chemii, antybiotyków.

Jak działają ozonatory ? Poprzez silne utlenianie działają bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo, natomiast przez natlenianie poprawia metabolizm i odżywianie tkanek. Aktywizuje system odpornościowy

Pozbywa się przykrych, niechcianych zapachów z pomieszczeń.

Ozonatory usuwają : pestycydy, fungicydy, azotany, pleśnie i grzyby z warzyw i owoców; hormony, anaboliki i inne zanieczyszczenia w mięsie, drobiu, owocach morza, odór papierosowy oraz inne zapachy organiczne i nieorganiczne.

Zapraszamy do naszego sklepu po generatory ozonu – więcej informacji na naszej stronie - http://naturalniezdrowi.warszawa.pl/p/15/154/generator-ozonu-ozonator-o-wysokiej-wydajnosci-1szt-urzadzenia-produkty.html
Reklama