Dodaj ogłoszenie
Cennik

Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie Czyscimy24.pl całkowicie BEZPŁATNIE.

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Istnieją poniższe możliwości wyróżnień ogłoszeń w serwisie www.czyscimy24.pl. Każdorazowo w przypadku chęci wyróżnienia ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@czyscimy24.pl wraz z podaniem szczegółów ogłoszenia (nazwa firmy lub login użytkownika, tytuł ogłoszenia, data dodania)
 
1. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii.
 
2. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS – ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii.
 
3. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane.
 
Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od możliwych do wykorzystania punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.

 

Reklama